Haber

Başkan Çerçi Maldanlı gençlere verdiği sözü tuttu.

Yunusemre Belediyesi, gençlerin vakit geçirebileceği Maldan Mahallesi’nde yapımına başladığı Genç Odası’nı tamamladı. Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, AK Parti MKYK Üyesi, Manisa Milletvekili Murat Baybatur.

Kırsal mahallelerde yaptığı çalışmalarla üreticilerin yüzünü güldüren Yunusemre Belediyesi, konuştuğu projeleri birer birer hayata geçiriyor. Belediye, Maldan Mahallesi’ndeki Genç Odası’nın inşaatını tamamlayarak gençlerin hizmetine açtı. Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, AK Parti MKYK Üyesi Manisa Milletvekili Murat Baybatur, AK Parti Yunusemre İlçe Başkanı Fatih Katöz, Meclis üyeleri ve partililer katıldı. Gençlerden yoğun ilgi gören Önder Çerçi ve AK Parti MKYK Üyesi Baybatur gençlere seslendi. Geleceğin teminatı olan gençlere yönelik projeleri önemsediklerini ifade eden AK Partili Baybatur, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde onun vizyonuyla her zaman gençlerimizle buluşuyoruz. biz de onlar için güzel projeler yapıyoruz. Burada gençlerimiz vakitlerini en verimli şekilde geçirecekler. Olmaya da devam edeceğiz. Bu güzel eserin ortaya çıkmasında emeği geçenlere teşekkür ederiz.”

Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi ise bir projeye daha imza atmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, “Maldan Mahallemizde genç kardeşlerimizle söz verdiğimiz gibi Genç Odası’nı da tamamladık. AK Parti MKYK Üyemiz Manisa Milletvekilimiz Murat Baybatur, İlçe Başkanımız Fatih Katöz ve değerli genç kardeşlerimizle birlikte gençlerimizin bir arada vakit geçireceği Gençlik Odası’nı hizmete açtık. birlikteliği güçlendiriyor, gençlerimize.” – MANİSA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu