Ekonomi

Yeni CEPTETEB üyelerine 1.200 TL nakit iade fırsatı

Türkiye İktisat Bankası’nın (TEB) dijital bankacılık platformu CEPTETEB, CEPTETEB’e ilk kez üye olan ve internet alışverişlerini CEPTETEB Banka Kartı ile yapanlara 1.200 TL’ye kadar para kazanma fırsatı sunuyor.

Türk İktisat Bankası (TEB), Aralık ayında ilk kez CEPTETEB müşterisi olan ve CEPTETEB Banka Kartı ile online alışveriş yapanlara 12 ay boyunca ayda 100 TL ve toplamda 1.200 TL’ye varan kazanma fırsatı sunuyor. Kampanya ile aylık 2.000 TL ve üzeri harcama gereksinimini karşılayanlar, yaptıkları internet alışverişlerinin toplam harcama tutarı üzerinden %5 oranında nakit iade hakkı kazanıyor.

Kampanyadan yararlanmak için son tarih 31 Aralık

1-31 Aralık tarihleri ​​arasında geçerli olacak kampanyaya katılabilmek için tüketicilerin ilk defa CEPTETEB üyesi olması gerekmektedir. CEPTETEB’e üye olmak çok kolay. Tüketiciler, CEPTETEB Taşınabilir uygulamasından görüntülü arama yaparak veya cepteteb’de “Müşteri Olun” bölümündeki formları doldurarak hızlı bir şekilde CEPTETEB müşterisi olabilir.

CEPTETEB Banka Kartı’nı alan CEPTETEB’li müşteriler, CEPTETEB Mobil’in Kart Ayarları menüsünden ana şubesinin CEPTETEB olduğunu kontrol etmelidir. Daha sonra Online Alışveriş için Kullan seçeneğini “açık” olarak güncelleyen müşteriler, kartlarını e-ticaret ve online harcamalarında hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirler.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu