Haber

Umut Bozok: Fenerbahçe maçı bizim ve taraftarlar için çok önemli

Trabzonspor’un golcüsü Umut Bozok, “İnşallah ikinci yarı ilk yarıdan daha iyi olur. İlk maç Fenerbahçe maçı bizim ve taraftarlar için çok değerli. En iyi şekilde hazırlanmamız gerekiyor. Çok güzel bir maç.” değerli maç ama final maçı değil.”

Trabzonspor, Antalya kampındaki ilk hazırlık maçında Hull City ile 1-1 berabere kaldı. Maçın ardından Trabzonspor’un milli forveti Umut Bozok basının sorularını yanıtladı. Kampta uyguladıkları taktikleri hazırlık maçlarında da uygulamaya çalıştıklarını belirten Bozok, “Hocamız takım olarak baskı çalışmamızı istedi. Salı günü kampa başladık. sahada uygulamaya çalıştık.”

Fenerbahçe ile oynayacakları lig maçının öneminin farkında olduklarını belirten 26 yaşındaki golcü, “İlk lig maçımız çok değerli. İçeride Fenerbahçe ile oynayacağız. Milli takımlardan oyuncular var. Takıma yeni katıldılar. Kamp zamanı bizim için çok önemli. Bu dönemde Dünya Kupası’na orta yol verilmesi bizim için yeni bir durum. Hızlı adapte olmamız lazım” dedi. “ÇOK DEĞERLİ MAÇ AMA SON MAÇ DEĞİL.” Edin Visca’nın takıma dönüşünün kendileri için çok değerli olduğunu vurgulayan deneyimli santrafor sözlerini şöyle tamamladı:

“Takımda herkes değerli. İkinci yarı ilk yarıdan daha iyi olur inşallah. İlk maç Fenerbahçe maçı bizim için ve taraftarlar için çok değerli. En iyi şekilde hazırlanmamız lazım. çok değerli bir maç ama final maçı değil. Taraftarımız ve bizim için çok değerli bir maç. 3 puan alırsak yolun geri kalanına çok iyi başlayacağız.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu