Ekonomi

Togg’dan ön sipariş açıklaması Açıklaması

Togg tarafından yapılan açıklamada, daha evvel de açıkladıkları üzere ön sipariş sürecinin Şubat 2023 prestijiyle başlatılacağı belirtilerek, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından verilen ön siparişler dışında sipariş almadığımızı yinelemek isteriz.” tabirleri kullanıldı.

Togg’un resmi Twitter hesabından paylaşılan tweette, Mart 2023 tarihinde yollara çıkacak akıllı aygıta olan ilginin gururla takip edildiği belirtildi.

Tweette, daha evvel de açıkladıkları üzere ön sipariş sürecinin Şubat 2023 prestijiyle başlatılacağı anımsatılarak, şunlar kaydedildi:

“O tarihe kadar kullanıcılarımızı merkeze aldığımız #USECASEMobility vizyonumuza uygun bir şekilde sizleri sürece ilişkin bilgilendirmeye devam edeceğiz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından verilen ön siparişler dışında sipariş almadığımızı yinelemek isteriz. Togg hakkındaki tüm gelişmeleri sosyal medya hesaplarımızdan takip etmenizi, Togg tarafından açıklanmayan bilgilere itibar etmemenizi önemle rica ederiz.”

Söz konusu tweetin sonuna, “Bizi izlemeye devam edin” notu düşüldü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu