Ekonomi

Safe & Green Holdings modüler kamp küpü için sözleşme imzaladı

MIAMI – Modüler binalar şirketi Safe & Green Holdings Corp. (NASDAQ: SGBX), Coastal Camping Cube adı verilen 12 üniteli modüler kamp prototipi oluşturmak için Hostel Cubed ile yeni bir tasarım-inşa sözleşmesi imzaladığını duyurdu. Prototip, yüksek talep gören doğal mekanları daha erişilebilir ve çevre dostu hale getirmeyi amaçlıyor.

Jeff Manno ve Doug Higgins tarafından kurulan Hostel Cubed ile yapılan işbirliği, Kaliforniya Sahili boyunca karavan parkları ve kamp alanlarındaki kapasiteyi artıracak. Kamp küpü, çevre dostu malzemeler ve güç tasarrufu sağlayan tasarımlar kullanılarak güvenlik, konfor ve minimum çevresel etki için tasarlanmıştır.

Safe & Green Holdings İş Geliştirme Lider Yardımcısı David Cross, projenin geleceği konusunda iyimser olduğunu belirterek şunları söyledi: “12 üniteli Hostel Cubed prototipini geliştirmek ve üretmek için Hostel Cubed ile bu tasarım-inşa anlaşmasını imzalamış olmaktan heyecan duyuyoruz. Şirketlerimiz, doğadaki yüksek talep gören yerleri daha erişilebilir ve uygun fiyatlı hale getirme konusunda ortak bir vizyonu paylaşıyor ve birimler, Karavan parkları ve kamp alanlarında kapasiteyi artırın.” amaçlanmıştır.”

Higgins, popülerlik arttıkça Kıyı Kampı Küpünün üretim hatlarında sıradan bir ürün haline gelebileceğini belirtti. Hostel Cubed’den Doug Higgins, Safe & Green Holdings’in modüler tasarımdaki uzmanlığının hızlı ölçeklenebilirlik için bir katalizör olduğunu belirterek ortaklığın potansiyelini vurguladı.

İlgili bir haberde Safe & Green Holdings, uzun süredir özel bir altyapı müşterisinden modüler üniteler için 11,3 milyon dolarlık bir satın alma siparişinin beklendiğini güncelledi. Bu duraklama, şirketin odağını ve kaynaklarını devam eden diğer projelere yönlendirmesine ve ek müşteri projelerine yönelmesine olanak tanır.

Safe & Green Holdings Corp. Modüler yapıların geliştirilmesi, tasarımı ve imalatı konusunda uzmanlaşmıştır ve çeşitli dallarda analizler sunmaktadır. Bağlı kuruluşu Safe and Green Development Corporation, 2021 yılında kurulmuş ve prefabrik modüller kullanarak site geliştirmeye odaklanan bir gayrimenkul geliştirme şirketidir.

Bu haber bir basın bültenine dayanmaktadır.

Bu makale yapay zeka yardımıyla oluşturulmuş, bir editör tarafından çevrilmiş ve incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şartlar ve Koşullarımıza bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu