Haber

Kağıthane’de motosiklet hırsızlığı güvenlik kamerasına yansıdı

KAĞITHANE’de sabah saatlerinde sokağa çıkan iki zanlı, park halindeki motosikletin direksiyon kilidini kırdı. Zanlılar motosikleti sokakta bekleyen arkadaşlarına teslim etti. motosikletine binerek hızla olay yerinden uzaklaştı. Motosikletin çalınma anı güvenlik kameraları tarafından kaydedildi. Motosiklet sahibi Mert Farsakoğlu, “Aynı gece sabahı bizden başka 5 farklı motorun çalındığını görüyoruz. Kamerada fark ettik ama karakola gittiğimizde siz beşincisiniz dediler.” bugün gelen kişi. Motorumuzun bir an önce bulunmasını ve suçluların cezalandırılmasını istiyoruz.” Olay, Salı günü Gültepe Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, sabah saatlerinde sokağa gelen iki şüpheli, park halindeki motosikletin yanına yaklaştı. Motosikletin kilidini kıran zanlılar, motosikleti sokağın başında arkadaşlarına teslim etti. Cadde başında bekleyen zanlı motosikletine binerek hızla olay yerinden ayrıldı.

HIRSIZLIK ANI GÜVENLİK KAMERASINDA

Görüntülerde sokağa çıkan iki zanlının park halindeki motosiklete doğru yürüdüğü görülüyor. Cadde başında motosikleti arkadaşlarına veren zanlılar çevreyi seyrederken, bir kişi motosiklete binerek olay yerinden ayrıldı.

“AYNI GECE SABAHINDA BEŞ FARKLI MOTOSİKLETİN ÇALINDIĞINI GÖRÜYORUZ”

Motosikleti çalınan Mert Farsakoğlu, “Gece 01:00’de işten geldim. Her zamanki gibi motosikletimi direksiyonu kilitli bıraktım. Yandaki esnaf arkadaşımız da 24 saat açık. bir saatliğine evine gidiyor.Dönüşte cadde başında motosikletimi görüyor ama işe gittiğimi zannediyor.İşe çok erken gideceğim için.Görüntülerde iki tane çekiyor. çocuklarımın motorsikletlerini sokağın başına kadar.Ardından hırsız olan diğeri motosikleti evimin yan sokağına getiriyor.Gören yerleri araştırdığımızda diğer motorların da aynı yoldan çıktığını görüyoruz. olayı karakola verdi.Biz hariç.Akşam sabahı beş farklı motosikletin çalındığını görüyoruz.Kameradan fark ettik ama karakola gittiğimizde beşinci kişi sensin dediler. bugün kim geldi Görüntülerde aynı kişilerin beş farklı motor çaldığını görüyoruz. Yanlış kişilerin bulunmasını istiyoruz. Kamera kayıtlarında yüzleri net ve net. Motorumuz hemen bulunur ve suçlular cezalandırılır. istiyoruz. ‘ O konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu