Haber

İznik, Emitt 2024’e damgasını vuracak

İznik Belediyesi, her yıl olduğu gibi bu yıl da 27’incisi düzenlenecek Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT’e katılacak. İznik tüm varlıklarıyla EMITT 2024’e damgasını vuracak.

Dünyanın en büyük 5 turizm fuarından biri olan EMITT, 6-9 Şubat 2024 tarihleri ​​arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde 27. kez dünya turizm profesyonellerini ve tatil tüketicilerini ağırlamak için hazırlıklarına tüm hızıyla devam ediyor.

İZNİK, EMITT’TE YİNE FARK YARATACAK

Marmara Bölgesi’ndeki en büyük gölü, eşsiz doğası ve binlerce yıllık tarihiyle dünyada eşi benzeri olmayan İznik EMITT 2024, bu fiyatlarıyla da fark yaratmaya hazırlanıyor. Konuyla ilgili açıklama yapan İznik Belediye Başkanı Kağan Mehmet Usta, “İznik dünyada eşine az rastlanan bir açık hava müzesidir. Ülkemizin Yavaş Şehir unvanı, Unesco Dünya Mirası Adayı, doğası, tarihi, göl, sebze ve meyve çeşitliliğiyle fark yaratan bir ilçesidir. Biz de bu değerin ve sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Bu nedenle misyonumuzun ilk yılında hazırlıklar yaparak 2020 yılında EMITT’e katıldık. Burada yaptığımız işbirliklerinden ilçemiz büyük fayda sağladı. Şimdi sıra EMITT 2024’te. İlçemizi tüm varlıklarıyla sektörün tüm temsilcileriyle buluşturmak için bu yıl EMITT 2024’te yerimizi alıyoruz. EMITT, ülke tanıtımına, turizm sektörünün gelişmesine ve hızlanmasına katkı sağlarken, ülkemizde tatil kavramının belirlenmesinde de etkin rol oynuyor. Hem katılımcılar hem de tüketiciler için sektörel bir okul olan EMITT, bu yıl da tüm katılımcılar için değer yaratacak, faydalı içerik ve işbirlikleriyle sektöre yön verecek. “Tüm katılımcıları 6-9 Şubat 2024 tarihlerinde düzenlenecek fuarda Salon 8-8471’de yer alacak İznik Belediyesi standına davet ediyorum” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu