İçerik

Imgur, ‘Misafir’ Olarak Yüklenen Tüm Resimleri Silecek

2009 yılında açıldı ve o zamandan beri yüklenen milyarlarca fotoğraf ve videoyu barındırıyor. İmgur Dikkat çekici bir gelişme yaşandı. Kullanım şartlarını güncelleyen platform, bazı kullanıcıların şimdiye kadar yükledikleri tüm içerikleri sileceğini duyurdu. İmgur’u aktif olarak kullanıyorsanız, 15 Mayıs 2023Biraz önce bahsedeceğimiz şartları yerine getirmelisiniz.

İmgur bugüne kadar tüm kullanıcıların ücretli veya ücretsiz içerik yükleyebildiği bir platformdu. Ama 15 Mayıs prestijiyle bu durum değişecek . Öyle ki, hesap sahibi olmadan platforma içerik yükleyen kullanıcılarla ilgili tüm paylaşımlar. silinecek . Tek yapabileceğiniz, yüklediğiniz tüm içeriğin bir kopyasını indirmek.

Müstehcen içerik de silinecektir.

Konuk tarafından yüklenen içeriğin silinmesi, Imgur’un verdiği tek karar değildir. Platform gelecekte çıplaklık veya pornografi içerebilir. müstehcen içeriğe göz alıcı olmayacaktır. Platformun kullanım şartlarına uymayan tüm içerikler otomatik olarak silinecektir.

Resmi açıklamaya göre kullanıcıların 15 Mayıs’tan önce işlem yapması gerekecek. Bu kapsamda; Hesap oluşturduktan sonra bugüne kadar misafir olarak yüklenen tüm içerikler Tekrar yükle gerekecek. Bu meşakkatli süreç, platformdaki milyonlarca içeriğin kaynağıdır. kaybolmakneden olabilir?

Tüm internet dünyası etkilenebilir

Imgur tüm konuk fotoğraflarını sileceği için Imgur’dan görüntüleri içe aktarın Web sitesinde gömülü olan resimler de silinecektir.Bu nedenle, binlerce web sitesindeki milyonlarca görüntü bir anda buharlaşabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu