Haber

Heybeliada Su Sporları Kulübü Cumhuriyet 100. Yıl Kupası’nda şampiyon oldu

Heybeliada Su Sporları Kulübü (HSSK)-Quick Sigorta Yelken Takımı, 4. Cumhurbaşkanlığı Uluslararası Yat Yarışları kapsamında düzenlenen Cumhuriyet 100. Yıl Kupası’nda genel klasman sonuçlarına göre Sportsboat A Sınıfı’nda şampiyon oldu.

Şirketten yapılan açıklamaya göre etkinlik, Cumhurbaşkanlığı himayelerinde, Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın katkılarıyla, İstanbul Açık Deniz Yat Yarışları Kulübü tarafından, İstanbul Açık Deniz Yat Yarışları Kulübü tarafından düzenlendi. İstanbul Valiliği.

Cumhuriyet 100. Yıl Kupası’na 104 tekne ve 800 sporcu katıldı. İlk gün Caddebostan-Adalar parkurunda, ikinci gün ise Boğaz parkurunda kıyasıya mücadele eden takımlar, İstanbul etabını 29 Ekim’de Boğaz’dan başlayan Adalar parkuruyla tamamladı. Geçtiğimiz üç yarışın şampiyonu olan HSSK Quick Sigorta, Sportsboat A Class’ta da şampiyon oldu.

Organizasyonun ödülleri Fişekhane’de düzenlenen törenle yarışmacılara takdim edildi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Maher Holding Sigorta Küme Lideri Ahmet Yaşar, HSSK-Quick Sigorta Yelken Grubu ile gurur duyduklarını belirterek, şunları söyledi:

“Takımımız, kupa ve başarılarına bir yenisini daha ekledi. Cumhuriyetimizin 100. yılı şerefine düzenlenen böylesine özel bir yarışta bizleri bir kez daha gururlandıran HSSK-Quick Sigorta Yelken Takımı’nı tebrik ediyor, saygılarımı sunuyorum. Başarılarının devamını diliyorum. Quick Sigorta olarak elimizden geldiğince onlara destek olmaya devam ediyoruz.” Yapacağız.”

Heybeliada Su Sporları Kulübü Müdürü Saruhan Çinay, “3 yıldır kazandığımız kupayı Quick Sigorta ve kulübümüzün desteğiyle yine kazandık. İnşallah önümüzdeki yıllarda da kazanmaya devam edeceğiz. Bunun için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bu vesileyle Quick Sigorta’ya bir kez daha teşekkür ediyorum.” Bir açıklama yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu